21 Haziran 2013

Turkcell Haksız Faturalandırma!

Turkcell 538217** nolu telefonun 10.06.2013 tarihli faturasında 57 TL mobil ödeme adı altında tahsilat yapmıştır. İtiraz için görüştüğümde mesajlara evet diyerek ödeme yaptığımı belirttiler. Böyle bir şey olmadığını gelen herhangi bir mesaja evet kabul ediyorum diye bir cevap vermediğimi, haksız kazanç sağlandığını belirttim.Yapacak bir şeylerinin olmadığını para iadesinin yapılamayacağını belirttiler.

Parayı aktardıkları firma adını veremiyorlar sadece 212 2669890 telefon numarası veriyorlar.Bu telefonla da kimseye ulaşılamıyor. Hangi hizmetin karşılığında ödeme yaptığımı bilmediğim bu tahsilatın iadesini talep ediyorum.

Ayhan 25 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Haziran 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön