Turkcell Haksız Faturalandırma!

Murat Y. |

Şubat ayının başında uzun senelerdir abonesi olduğum Turkcell' den Avea'ya geçtim. Avea 'dan ilk faturamı, Turkcell 'den de son faturamı ödedim. Fakat Mart ayında 10.03.2015 kesimli Turkcell faturası ile karşılaştım. Fatura tutarı 69 küsur TL. Burada haksız faturalandırma mevcut ve kimseye müracaat edemiyorum. Turkcell 'in kendi abonelerinden başka numaralar için paket, tarifeler ve bunun benzeri bilgilendirme haricinde bu tip sorunları çözebileceğiniz hiçbir numarası yok. En azından kurumsal numarası bu işe yaramıyor. Düşünün kendilerine ait olmayan hat için fatura kesiyorlar ama bunu konuşma şansınız yok. Ne zaman konuşabilirsiniz ancak icralık olduktan sonra avukatla.

Etiketler :

Fatura Gönderimi Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mart
  13:35

  Müşterimiz ile 14.03.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize 10.03.2015 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 12 Mart
  11:45

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.