29 Eylül 2014

Turkcell Haksız Fatura Yansıttı!

Yukarıda no'sunu belirttiğim hattımı yaklaşık 10 yıldır kullanıyorum, kapatmak için bir Turkcell iletişim merkezine başvurdum bana paket kontörümün yüklendiğini bir sonraki ayın paket kontörü yüklenmeden ayın 19'u gibi gitmemi söylediler tamam dedim ayrıldım. O ay da kullandım sonraki ay söylenen tarihten önce ayın 14'ünde gittim kapattırdım. makine almıştım 5 taksitim kalmıştı. Bunun için bana toplam tutar 170 küsür lira çıkacağı söylendi tamam dedim kapattırıp ayrıldım. Sonraki ay fatura çıktıysa ödeyim diye bir iletişim merkezine gittim bana 210 küsür bir fatura çıkartmışlar. Aradım Turkcell'i sordum bana yüklenmeyen tarihi gelmeyen o ayın paket faturasını da eklediklerini anladım.

Nahit 224 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Ekim 2014

    Müşterimiz ile 02.10.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 25.09.2014 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön