23 Ocak 2015

Turkcell Haksız Fatura Tutarı!

Turkcell'den almış olduğum data hattımın süresi bitince tüm borçlarımı ödeyerek faturasız hatta (hazır karta) geçirdim. Bu ay bana 18 liralık fatura göndermişler. Faturaya şaşırdım çünkü tüm borcumu ödemiştim.

Müşteri temsilcisini aradım durumu anlattım cevabı şöyle oldu: devlete ödenen aylık bilmem kaç liralık vergiyi faturasız hatta çevirdiğim için benden 12 aylık peşin vergi almışlar! Ben böyle bir şey istemiyorum, benim 12 ay hayatta kalma garantim yokken siz ne hakla benden bu ücreti peşin alabiliyorsunuz! Faturamın silinmesini istiyorum! En kısa sürede faturamı silinmesini istiyorum!

Yunus 71 Okunma

Cevaplar

  • Yunus28 Ocak 2015

    Var olan şeyi tekrar etmek mi sizin sunduğunuz çözüm? Turkcell'e hiç yakıştıramadım

  • Turkcell Temsilcisi26 Ocak 2015

    Müşterimiz ile 26.11.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 20.01.2015 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön