06 Mart 2014

Turkcell Haksız Fatura Kesti!

Aynı zamanda fatura kesim tarihi olan 24 şubatta Turkcell'e verdiğim taahhüt dolacağı için 22 şubat tarihinde başka bir operatöre numara taşıma için başvuruda bulundum. Olur da 24'üne kadar taşınamazsa diye de aynı gün hattımı faturasıza döndürmek için Turkcell müşteri hizmetlerine giderek başvurumu yaptım.

Ertesi gün Turkcell'den arandım ve numaram taşınmakta olduğundan faturasıza geçemeyeceğimi söylediler. Hattım ayın 24'ünde diğer operatöre taşındı. Bugün ise 8 mart son ödeme tarihli 57 TL'lik şubat ayı faturası gönderdiklerini gördüm. Sunmadıkları bir hizmetin bedelini tüm önlemlerime rağmen benden haksız şekilde talep etmekteler.

Erhan 71 Okunma

Cevaplar

 • Erhan31 Mart 2014

  Mecbur kalmadığım sürece bir daha asla Türkcell ile çalışmam.İşimden dolayı 2-3 senede bir yer değiştiriyorum. gittiğim yerde sadece Turkcell çekiyorsa ancak o zaman kullanırım. bunun dışında her zaman diğer operatörleri tercih edeceğim.

 • Erhan06 Mart 2014

  herhangi bir şekilde sorunum çözülmedi. zaten yazdığım şekilde olan taşıma işlemi fatura kesim tarihinden sonraya sarktığı için yeni fatura çıktığı söylendi. şu düzeltmeyi de yaptılar hattım 28 şubatta diğer oparatöre taşınmış.o süre zarfında hattı kullanmadığım için bilmiyordum. ancak iki gün sürecek şeklinde gösterilen prosedür nasıl oluyor da 6 gün sürüyor anlamış değilim. netice itibari ile soruna yapacak bir şey olmadıklarını ve bana sunmadıkları hizmetin bedelini benden istemeye devam ediyorlar.

 • Turkcell Temsilcisi06 Mart 2014

  Müşterimiz ile 06.03.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Fatura Tutarı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi06 Mart 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön