28 Ekim 2013

Turkcell Haksız Fatura Gönderdi!

Turkcell'de her ay 20 TL ödediğim 400 dakika konuştuğum paketim vardı süresi dolduğu ve artık 30 TL ödeyip 500 dakika konuşacağım bildirildi kabul ettim ama ilk ay fatura 80 TL geldi. Önceki paketimde hiç 20 TL'den fazla gelmezdi. İtiraz ettiğimde eski pakette internet varmış bu pakette yokmuş bana anlatılmayan bu sebepten 80 TL ile faturalandırılmışım ben internet istemedim ki!

Serkan 43 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Kasım 2013

    Müşterimiz ile 12.11.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, ürün ve servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi01 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Serkan 01 Kasım 2013

    ne arayan var ne soran

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön