05 Nisan 2014

Turkcell Haksız Fatura Gönderdi!

Şubat ayında faturalı ve 1 senelik sözleşmeli olan Turkcell hattımı sözleşme süresi bitince taşıdım. Hesap kesim tarihinden birkaç gün sonra geçirdiğim için kendilerinin bana sormadan belirlediği bir tarife üzerinden bir aylık toplam 76.33 tl'lik hiç konuşma yapmadığım bir fatura geldi. Hiç konuşmadığım bu faturayı ödemek zorunda olduğumu söylüyorlar. Mağdurum gereğinin yapılmasını arz ederim.

Makbule A. 281 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi05 Nisan 2014

    Müşterimiz ile 05.04.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Fatura Tutarı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi05 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön