13 Şubat 2014

Turkcell Haksız Fatura Gönderdi!

Taahhüdüm biter bitmez hemen 55 TL fatura yetmez mi ki bir de ayın ocak 19'da hat değişimi yaptığım halde bana şubat faturası kesip gönderiyorsunuz. Her ayın 12-13'ü gibi fatura kestiğinizi düşünürsek ayın 19'una 6 günlük faturalandırma yapmanız gerekirdi.

Selman 38 Okunma

Cevaplar

  • Selman 17 Şubat 2014

    neymiş efendim 1 dk bile görüşme yaparsam o 55 tlyi seve(!) seve(!) ödeyecekmişim. ödeyecem ama Tüketici Hakem Heyetine de gideceğim

  • Turkcell Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 14.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 10.02.2014 Tarihli Faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön