18 Eylül 2013

Turkcell Haksız Fatura Gönderdi!

2011 Mayıs ayında Turkcell hattımla 24 taksitli bir cep telefonu aldım. Bu süre bitinceye kadar faturalarımı aksatmadan ödedim. 2013 Mayısta hattımı faturasız yaptım. Ancak Turkcell bu hattıma 9, 15 TL fatura gönderdi. Yasal süreç başlatacağını gönderip duruyor.

Bugün 16 Eylül 2013 Turkcell hatlarımın üçüne de (bir faturalı 2 faturasız 3 hattım var Turkcell'de) 2 güne kadar ödeme yapmaz isem icra takibi başlatacağını ve 9, 15 TL faturanıza ek olarak avukat vekalet ücreti ve icra masrafı yansıtılacağını içeren bir mesaj gönderdi. Turkcell müşteri temsilcisi bunun aldığım hangi hizmet karşılığı olduğunu söyleyemiyor. Turkcell bir yerlere ödemek zorunda ama bana ödetmeye çalışıyor.

Mustafa 71 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa'nın Teşekkür Mesajı23 Eylül 2013

    İlgili hattımı başka bir operatöre taşıdım.

  • Turkcell Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 16.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön