Turkcell Haksız Fatura Faizi Alıyor!

Gülsen E. |

2009 yılında 7 ay süre ile Turkcell faturalı hat kullandım.Faturalarımı ödemek için ödeme merkezine gittiğimde borcumun olmadığı söylendi.Çağrı merkezini arayıp sebebini sordum ancak cevap alamadım.Yine de borcumu ödemek istediğimde borç olmadan ödeme alamayacaklarını belirttiler.Ben de durumun devamı sebebiyle hattımı kapattırdım.Daha sonra sms ile faturalarımın bir müşterinin hesabından tahsil edildiği ve tüm borcu tek seferde ödemem istendi.

Asgari ücretle çalışan biri olarak toplu ödeme yapamayacağımı belirterek taksitlendirme talep ettim ancak yapılmadı.Ben de ödeyemedim.Şu anda ana borcumun 2 katı isteniyor.Ana borcumu ödemeye razıyım ancak faizlerin iptalini talep ediyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ocak
  15:48

  Müşterimiz ile 15.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 14 Ocak
  11:10

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.