18 Eylül 2013

Turkcell Haksız Fatura Çıkardı!

Yaklaşık bir yıldır Turkcell'in mini paketini kullanmaktaydım. 1 yıl dolduğunda beni sms ile bilgilendirmeden paketime son vermişler. 81 TL olarak faturama yansımış. Bunu kendilerine iletmeme rağmen bu faturayı geri çekmediler. Her kampanyayı sms ile bildiren Turkcell paketimi geri çekip bunu bildirmedi.

Boşunamı paket tercih ediyoruz? Şimdi de yapacak bir şey olmadığını söylüyorlar. Tüm bunlar yetmez gibi hattımı faturasıza taşıdım ancak mini paket üzerinden 28 TL tekrar fatura geldi bu ay. Paketim bitmiş diye 81 TL fatura çıkartan Turkcell bir ay sonra olmayan pakete 28 TL fatura gönderiyor. Eğer geri çekilmezse hattımı değişmeyi düşünüyorum. Bir ay içinde 100 TL ödemek zorunda değilim.

Esra 42 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Eylül 2013

    Müşterimizi 30.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi23 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected]com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön