Turkcell Haksız Fatura Çıkardı.

Yakup A. |

10/05/2014 ayında kesilecek güncel fatura tutarım 267 tl olup bu faturama yanlışlıkla 30 tl'ye 2 gb internet yüklendi, ardından 40 TL karşılığında 4 gb internet istedim ve bana interneti yükledikten hemen sonra iptali gerçekleştirilmiş ve bu bana yansıtıldı. Müşteri hizmetleri beni arayarak bunların iptalini sağladı ve bana hediye olarak 4 gb internet yükledi ve bu yüklemede 40 tl olarak benim faturama yansıtıldı. Bana bu işlem güncel faturanızda görünecek ve siz ücret ödemeyeceksiniz denildi ve benden 210 tl olarak ara ödeme istenerek telefonum tüm aramalara kapatıldı. Şimdi benim güncel tutarım 267 tl iken bana 110 tl geri ödemesi olan Turkcell nasıl 210 tl ara ödeme istiyor.

Etiketler :

Paket-Tarife İptal Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Mayıs
  10:09

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 28.04.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.