23 Ocak 2014

Turkcell Haksız Fatura Çıkardı.

4 gb'lık kamu vınn paketimin taahhüt süresinin dolması sonrasında hattı kapatmak için bir Turkcell merkezine başvurdum. Merkezdeki yetkililer isterseniz hattınızı kapatmayalım, kontörlüye çevirelim dedi. Bu tarife değişikliği için ekstra bir ücrette alınmayacağı ancak son bir faturanın geleceğinden bahsedildi. Ben o andan itibaren hattı hiç kullanmadım.

23.12.2013 tarihinden itibaren Prepaid bireysel süper internet tarifesinden ücretlendirilmektesiniz ve bir sonraki fatura tarihi 20 şubat 2014, bir sonraki ödeme tarihi 5 mart 2014 ifadelerini içeren bir fatura geldi. Şimdi ben bu faturayı ödeyeceğim ancak ben kontörlü hatta geçtiğime göre bir sonraki ay Turkcell bana neyin faturasını gönderecek?

Harun 83 Okunma

Cevaplar

  • Harun 24 Ocak 2014

    27,91 TL lik faturayı ödedim.Bundan sonra fatura gelmeyeceği bilgisi verildi

  • Turkcell Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 24.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 20.01.2014 Tarihli Faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön