23 Kasım 2013

Turkcell Haksız Fatura Çıkardı!

0532412**** numaralı hattımı ekim ayında Vodafone'a taşıdım, ancak kasım ayında Turkcell'li olmadığım halde kasım ayı faturam geldi Turkcell'den, yani hesap kesim tarihinden sonra kullandığım gün kadar fatura kesilmesi gerekmiyor mu. Bir kaç günlük kullanım için 1 aylık fatura gönderilmesi haksızlık değil mi?

Sinan 49 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Kasım 2013

    Müşterimiz ile 27.11.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 20.11.2013 tarihli faturalandırması hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi25 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön