Turkcell Haksız Fatura!

Semiha D. |

Turkcell'e kampanyalı Akıllı fatura özellikli hepsi bir arada paketine 25 nisan 2014 arızası 1 yıl sözleşmeli abone oldum. Ancak Eylül 2014 arızası Turkcell tarifemin değiştiğini söyleyerek faturalarımı anlaşma dışında artırdı. Ben de başka bir operatöre geçtim. Ancak Turkcell'in faturasını görünce şoke oldum. Bizden sözleşmeyi fes ettiğimiz iddiasıyla iki kat ücret talep ediyor. Ancak telefon edip sözleşmeyi kendilerinin deldiğini söylediğimde bizi arasaydınız o zaman gibi akıl dışı laflar etmekteler. Bu ahlaki olmayan durumdan şikayetim var. Tüm hukuk yollarına da baş vuracağım. Bu Deli Dumrul Tavrını kınıyorum.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Aralık
  14:31

  Müşterimiz ile 09.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize 25.11.2014 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 08 Aralık
  15:12

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.