02 Ekim 2013

Turkcell Haksız Data Kullanım Ücreti Alıyor!

Telefonumun tüm internet ayarlarını 6 ay önce sildiğim halde, telefonuma bugün sizden gelen mesajla 96kb internet kullanımım olduğunu öğrendim. Telefonun tüm Turkcell internet ayarlarını sildiğim için böyle bir kullanımın imkanı yok. Aynı şey 6 ay önce de olmuş. Haksız yere 90 krş ücret almıştınız.

Taner Ç. 41 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi07 Ekim 2013

    Müşterimiz ile 07.10.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize internet ücretlendirmeleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi03 Ekim 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön