27 Ağustos 2014

Turkcell Haksız Cayma Bedeli Alıyor.

14 yıllık Turkcell abonesiyim, taahhütümün yenilenmesi ile ilgili çağrı merkezinden sürekli arandığım günlerde taahhütümün 15.08.2014 te bittiğini öğrendiğim. Önerilen teklifleri çok pahalı bulduğum için 06.08.2014'te numaramın taşınması için başka bir operatöre başvurdum. 10.08.2014 te diğer operatöre geçiş işlemim tamamlandı. Ağustos faturama 50 TL cayma bedeli eklenmiş. Taahhüdümle ilgili tüm faturalarımı ödememe rağmen gelen bu farkı anlamış değilim. Artık Turkcell'li olmadığım için bir türlü müşteri temsilcisine de ulaşamıyorum.

Emir 1.452 Okunma

Cevaplar

  • Emir31 Ağustos 2014

    Beni arayan turkcell çalışanları bile olayın mantıksızlığını kabul ettiler. Benim fatura dönemim 25 temmuz-25 ağustosmuş, sonuçta ben taahhütümün son farurasını da ödüyorum, erken ayrılma söz konusu değil, bu durumda cayma bedeli inanılmaz mantıksız. Sonuç: turkcell 50 TL kazandı ama benim ve çevremin gözünde itibarını sıfırladı.

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2014

    Müşterimiz ile 29.08.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura detayları ve kullanımları hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön