27 Kasım 2015

Turkcell Haksız Borçlandırma!

Daha önce 05327321*** no.lu hattın kullanıcısı idim, ekonomik sıkıntılar yüzünden ödemeler de gecikmeler yaşıyordum. Son ödeme tarihinden çok kısa süre sonra hattım iletişime kısıtlanıyordu bu nedenle hattı kullanamama rağmen her fatura dönemi borçlandırıldım. Bu borçlandırılmanın haksız olduğu düşüncesi ve imkansızlıktan dolayı ödeme yapmadım.

Bir süre sonra normalde olması gerekenin 2-3 katı bir meblağ ile hakkımda yasal takip başlatıldı. Bu konuyla ilgili hem müşteri yetkilisi ile hem de avukatla yaptığım görüşmelerde borç detaylarımı istedim fakat tarafıma verilmedi. Bu durumda bana yansıtılan borcun çoğunun haksız olduğunu bilerek ve bilgi edinme hakkına sığınak talebim gerçekleştirilmedi...

Suat 129 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Aralık 2015

    Müşterimiz ile 01.12.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize hattının detayları hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön