27 Ekim 2016

Turkcell Haksız Alınan Paranın İadesini İstiyorum...

Facebook üzerinden yanlışlıkla bir linke tıklamam ile birlikte telefonuma onay alınmaksızın Quizklup diye bir servisten 20 TL üyelik satın aldığım SMS'i gelmiştir. Bunun onay alınmadan yapılmış olması güven sarsıcı ve güvenlik açığı olarak tarafımca değerlendirilmektedir. Haksız bir şekilde tahsil edilen bu ücretin tarafıma iadesinin yapılması Turkcell'in görevidir. Zira bu yapılanlar Turkcell gibi eski bir firmaya yakışmamaktadır.

Semanur 205 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 28.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön