22 Aralık 2015

Turkcell Haksız Alınan İkinci Fatura.

Garanti Bankası hesabımda bulunan otomatik ödeme talimatındaki 5****553 numaralı hattın Aralık 2015 ödemesini fatura ödeme merkezinden 21.12.2015 tarifinde gerçekleştirdim. 22.12.2015 tarihinde banka hesabımdan otomatik ödeme olarak bu bakiye tekrar çekildi.

Garanti Bankası ile görüştüm çekilen tutarın Turkcell tarafından çekildiğini ilettiler. Turkcell ile görüşme sağladım, bana hat sahibi tarafından bir dilekçe yollamamı söylediler. Hazırlamamı istedikleri dilekçe zaten faturama eş değer bir bakiye tutmakta. Benden alınan ikinci tutarın (62.70 TL) tarafıma iade edilmesini aksi halde kanuni haklarımı kullanacağımı ve Turkcell firması ile olan bütün ilişkimi çekeceğimi iletmek isterim.

Gökhan 47 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Aralık 2015

    Müşterimiz ile 24.12.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterimizin banka hesap numarası var ise hesap bilgileri alınarak işlem yapılır. Kredi kartına iade yapılamaz. Ancak fazla ödeme kredi kartı ile yapılmışsa , ödeme yapılan karta iade yapılabilir. Ödeme yapılan karta iadenin çıkarılması için kredi kart ekstresi ve konuyu anlatan bir yazı isim soyisim ve imzalı olarak [email protected] gönderilmelidir. Bu iki belge yeterlidir. Kredi kartına iade yapılacaksa ve kart farklı bir kişi adına kayıtlıysa yine kredi kartı ekstresinin emaille gönderilmesi istenir. Müşteri iade talep etmez ise yapılan mükerrer ödeme çıkacak yeni fatura tutarından otomatik olarak düşer. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön