Turkcell Haddinden Fazla Fatura Gönderdi!

Cenk B. |

Vınn paketi aldım. Modemin ücretsiz olduğu söylendi. Faturama her ay modem parası taksitli olarak kesildiği bilgisini aldım.Bu taahhüdü modem ücretsiz diye verdim. 2 ay önce bu durumu fark edip vınn paketimi iptal edecektim.Telefonla aranıp bir şekilde bu durumdan vazgeçirildim.

Şimdi 134,80 tl'lik fatura geldi.Müşteri hizmetlerini aradığımda kota aşımı olduğu için bu ücret yansıtıldığı söyleniyor.Fakat benim kotam bittikten sonra otomatik ek paket ilave ediliyordu bu edilmemiş.

Ben tekrar vınn internet paketimi iptal ettirmek isteyince iki ay önce 115 lira denilen fiyat şimdi ise 138 lira civarı dendi.Tanımlanan ek paketin faturamdan düşürülüp iptal için ücret alınmamasını rica ederim.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cenk B.
  16 Mayıs
  23:22

  Evet benimle gorusuldude bilgi verilmedi. 27.05.2014 tarihine kadar borcunuzu odeyin diye msj geliyor. Fakat 14 un de kesiliyor. Ve mağdur ediliyorum. Neden 27 sinde yazarken 14 un de kesiliyor sorunun cevabi gelmedi.

 • 16 Mayıs
  12:04

  Müşterimiz ile 16.05.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize 25.04.2014 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Cenk B.
  14 Mayıs
  19:22

  Turkcell faturali hattimi bu usulsüz kesintilerden dolayı iptal ettirdim. Şimdide winn internetimi ayni nedenlerden dolayi iptal ettiriyorum. Arayip soran olmadi.14 une kadar odemeniz gerekir diye msj geldi dun. Bugun ayin 14 u ve internetimi kesmisler. Turkcell boyle devam etsin. Daha çokabone kaybeder.

 • 13 Mayıs
  09:39

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.