01 Haziran 2016

Turkcell Haciz Koyduracağız!

Topan hukuk bürosu diye bir yerden aradılar. Daha hangi numaram olduğunu söylemeden 2014'ten borcum olduğunu, eğer ödemezsem polisle gelip kapımı kırıp eşyalarıma haciz koyulacak şeklinde tehdit edici ithamlarda bulundular. Nasıl konuşuyorsunuz siz konuşmalarınıza dikkat edin dediğimde de 2014'te bağırarak neden ödemiyorsun kardeşim ödesene borcunu deyip telefonu suratıma kapattılar.

Benimle konuşan avukat hanımın ismini öğrenmek için tekrar hukuk bürosunu aradığımda avukatın adını söylemeden tekrar suratıma kapandı telefon. Turkcell gibi büyük bir kuruluşun böyle saçma sapan firmalarla çalışmayacağını düşünüyorum bu nedenle güvensiz olabilirler diye düşünüyorum. Fakat Turkcell gerçekten böyle bir firmayla çalışıyorsa eğer bende Turkcell kullanmaktan vazgeçeceğim. Sadece benim ailemde 4 adet hat var aktif kullanılan.
İletişim bilgilerim: 053035*** o*** e***

Onur 102 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Haziran 2016

    Müşterimiz ile 10.06.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön