01 Nisan 2014

Turkcell Habersiz ve Onaysız Üyelik Yapıyor!

532393**** no'lu Turkcell 3G internet abonesiyim. Son dönem faturamda 30,00 TL Katma Değerli Servisler adı altında ücret kesilmiş. Turkcell Müşteri Hizmetlerini aradığımda Hotgirls ateşli dakikalar adlı siteye haberim ve iznim olmadan üye yapıldığını öğrendim.

Turkcell müşteri hizmetleri tarafından verilen mesaj numarasına iptal mesajı göndererek daha fazla ücret yansımasının önüne geçtim.Haksız yere alınan 30,00 TL ücretin iptalini ve iznim ve onayım alınmadan bu tür şirketlerle ortak olan Turkcell'i bu işlemleri yapmadığı takdirde tüm yasal haklarımı kullanacağımı bildiririm.

Erdal 85 Okunma

Cevaplar

  • Erdal13 Haziran 2014

    hiç bir sonuç elde edilemedi

  • Turkcell Temsilcisi01 Nisan 2014

    Müşterimiz ile 01.04.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Katma Değerli Servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön