01 Haziran 2016

Turkcell Habersiz ve Onaysız Katma Değerli Servisler Üyeliği!

Yaklaşık 16 senedir Turkcell müşterisiyim. Her ay gelen faturamın 4 katı bir faturayla karşılaşınca nedeninin bir takım ücretli sitelere olan üyelik olduğunu öğrendim müşteri temsilcisinden... Ancak böyle bir üyelik için ne başvuruda bulundum, ne izleme gafletinde ne de bana bu konuyla ilgili bir bildirimde bulunmadı Turkcell. Sadece iptal için bir numara verdiler ve iptal ettirdim aslında hiç başlatmamış olduğum saçma sapan bir üyeliği... Bu servisin Turkcell'e bağlı olduğunu öğrenmiş bulunmaktayım.70 TL para iademi hangi yollarla alırım ya da alamam bilinmez ama 16 yıllık müşterilerini kaybettiler.Artık ayrılma kararı aldım. Çevremde bu durum başına gelen çok sayıda insan var ve önlem alınmazsa ne yazık ki daha çok müşteri kaybederler.

Evrim 79 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Haziran 2016

    Müşterimizi 03.06.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön