28 Ocak 2014

Turkcell Habersiz Tarife Değişikliği Yapmış!

Ben 600 dakika her yöne ve 600 sms 32 liralık kamu paketi ile bir yıl Turkcell ile taahhüt yaptım. Bu süre bitiminde Turkcell bana herhangi bir bilgilendirme yapmaksızın her yöne 600 dakikalık 35 liralık pakete aktararak süreci devam ettirmiş. O ay içerisinde kandil olması sebebi ile bir gün içerisinde attığım 180 adet kısa mesaja karşılık 59 liralık mesaj ücreti talep edildi.

Telefonla Turkcell'i aradığımda Turkcell'deki kişi sözleşmenizde madde olduğu ve bana mesaj atılma zorunluluğu bulunmadığını söyledi.

Abdulkadir 47 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizi 28.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön