29 Temmuz 2013

Turkcell Habersiz Tarife Değişikliği Yapılmış!

Turkcell 3G vınn 5 gb 25 TL kamu hattı kullanıyordum. Hattımın bu ayda kontrat süresi dolmuş fatura 43 TL geldi. Beni bireysel süper internet tarifesine geçirmişler. Beni bir kere dahi aramadılar bu ayda kontratınız doluyor ne yapalım diye? Neden arasınlar ki çünkü böyle yaparak benden 43+43 2 ay para alacaklar. Ben fatura geldiğinde gördüm 43 TL'yi. Ayrıca vınndaki kota bilgilendirmeyi de kaldırdılar.

Mehmet 100 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Temmuz 2013

    Müşterimiz ile 30.07.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Vınn kampanyasının tarife değişiklikleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi29 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön