30 Eylül 2014

Turkcell Habersiz Tarife Değişikliği!

Turkcell data hattım kampanya kapsamında limitinde duran internet kampanyasından faydalanmakta idi. Turkcell hattın sahibinin cep telefonuna tarife değişikliği yapılacağını bildirmeden ve onay almadan tarifemi değiştirmiştir.
Bunu VINN içine gönderilen sms mesajlarından yeni öğrenmiş durumdayım. VINN hattının sms mesajlarına kim bakıyor ki? Konuştuğum ses hattıma gönderse mesajları sorun olmayacak.

İsmail 296 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Ekim 2014

    Müşterimiz ile 09.10.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize vınn kampanyası ve faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected]r adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön