20 Kasım 2015

Turkcell Habersiz Sportv Üyeliği Yapıyor!

İnternette gezinirken 'Sportv' servisine üyeliğim açılmış haberim yok. Sporla uzaktan yakından alakası olan biri değilim. Onay mesajı yok, üyeliğiniz oluşturuldu mesajı yok, ödemeniz gerçekleşti mesajı yok yani en ufak bir bilgi mesajı gelmedi. Dikkatsizlik sonucu açılmış bir hesap gibi duruyor tek bir gün şans eseri bir bağlantı sırasında açılmış.

4 kez yenileme izinsiz yapılmış 5. de mesaj geldi kurumsal temsilcimize ilettim ve bugün iptal işlemi gerçekleştirdim. 70 TL yansıdı faturama. Bir defa şans eseri bir içerik nedeniyle bu ücretin tahsil edilmesini kabul etmiyorum. Ücretin iadesini talep ediyorum. Aksi halde kurumsal hattımı iade ederek bu haksız kazancı protesto edeceğim.

Mustafa 135 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Kasım 2015

    Müşterimiz ile 23.11.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize katma değerli servisler hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön