Turkcell Habersiz Sportv Adı Üyelik Altında Ücreti!

Serkan K. |

Turkcell'e geçeli 2 ay oldu. Sportv üyelik ücreti adı altında haftalık 10 TL civarı kesinti yapılmış. Ne olduğunu bilmediğim kullanmadığım bir şey için ücret yansıması ve haber verilmemesi bugün 10 TL yarın bir gün 500 TL 1000 TL. Ne hakla bana sormadan Turkcell faturama böyle bir ücret yansıtıyor. Daha faturam kesilmedi. Eğer bu ücreti yansıtırlarsa ne o ücreti ne de faturamı ödemeyeceğimğim ve başka bir operatöre geçiş yapacağım. Hızlı bir şekilde sorunu çözünüz.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan K.
  28 Mayıs
  14:03

  İlk aradığınızda ulaşamadınız ikinci aradığınızda iletişim kurduk daha doğrusu telefonum Çekmediği için kapandı. İstanbulda telefonum gerçekten çekmedi hiçbir art niyetim yok o nedenle kapandı bir daha aranmadım.

 • 28 Mayıs
  09:35

  Müşterimizi 12.05.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Serkan K.
  14 Mayıs
  19:31

  Turkcell kendine yakışmayan bir şekilde hareket ediyor iletişim kurmuyorlar.

 • 11 Mayıs
  17:11

  Değerli Müşterimiz,
   
  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
   
  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.
   
  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.
   
  Saygılarımızla,
   
  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.