26 Ekim 2016

Turkcell Habersiz SMS Ücreti...

Turkcell yurt dışına SMS ücreti diye tarafıma 5 TL para yansıttı. Bununla ilgili müşteri hizmetleri ile görüştüğümde Apple iMessage özelliğini aktive etmek için yurt dışına mesaj gönderiyor o yüzden dedi .Ey Turkcell her telefonumu yeniden yüklediğimde mecburen aktive etmek zorundayım bu mecburiyetten dolayı neden ücretlendirme yaparsın? Hiç mi aklı başında bir çalışanın müşterimizi memnun etmek için ya bunu ücretsiz yapalım ya da ayda zorunlu olarak kişi telefonunu defalarca yeniden yükleyebilir. Onun için sadece ay içinde bir tanesini ücretlendirelim diye fikir sunmadı.

Mehmet 192 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, FaceTime uygulamasını kullanmak isteyen müşterilerimizin cihazından otomatik olarak; Apple firmasının İngiltere Merkezi’ne 00447786205094 numarasıyla FaceTime uygulamasının aktive edildiğine dair bir SMS gitmektedir. Bu SMS`lerden yurtdışı SMS ücreti alınmaktadır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön