25 Ağustos 2016

Turkcell Habersiz Servis Aboneliği...

Kullanmakta olduğum 0532*** ** ** nolu hattıma hiçbir talebim ve bilgim olmadan Maç nerede ve Goller Cepte servisi adı altında ücret alınmakta olduğunu fark ettim servis iptali için Turkcell'in kendi sitesinde yazdığı şekilde mesaj attığımda böyle bir aboneliğin olmadığına dair geri dönüş yapılıyor. Mesaj olarak fakat mesajlar ve ücretlendirmeye devam ediyor. Turkcell'i aradığımda bu gibi servislerin özel servisler olduğu ve işlem yapamadıklarını belirtiyorlar ve ücret iadesinin mümkün olmadığını söylüyorlar. Tamamen Turkcell'in kontrolün de olan bu servislerin insanları mağdur ederek paralarını almaktan başka bir şey olmadığı bariz anlaşılıyor. Müşteri hizmetlerindeki arkadaşların hizmet satmaktan başka bir yetkileri ve bilgileri yok karşınızda muhatap yok, robot gibi efendim şöyle, efendim böyle deyip geçiştiriyorlar. Umarım aklı başında çözüm sunabilecek birisine sorunumuzu anlatabiliriz!

Cengiz 93 Okunma

Cevaplar

 • Cengiz 27 Ağustos 2016

  Dün itibari ile Turkcell tarafından dönüş yapıldı müşteri memnuniyeti doğrultusunda faturama yansımış olan servis abonelik tutarı iptal edildi bu konudaki yardımlarından dolayı teşekkür ederim fakat! Maalesef hala Mac nerede saçmalığını iptal edemedik mesajla olmuyor Turkcell yapamıyor bu hizmeti farklı bir firma veriyor diyor şu an itibari ile 3 gündür uğraşmama rağmen telefonumun ekranında Kasımpaşa -Adana spor maçından bahsediyor ve bu beni hiç ilgilendirmezken karşılığında ücret alıyorlar umarım Turkcell bu işi çözecektir.

 • Turkcell Temsilcisi26 Ağustos 2016

  Müşterimiz ile 26.08.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Cengiz 26 Ağustos 2016

  Dün yazdığım şikayet üzerine Turkcell aynen şu cevabı yazmış Değerli Müşterimiz, ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, turkcell İletişim Hizmetleri a. Ş lakin o saçma sapan Mac nerede mesajları hala gelmekte Turkcell de sorgulattıgımda böyle bir aboneliginiz bulunmamaktadır demesine rağmen mesajların gelmesi çok manidar

 • Turkcell Temsilcisi25 Ağustos 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön