27 Mayıs 2013

Turkcell Habersiz Paket Üyeliği!

Telefonumun tuş kilidi üstüne içeriğini bile göremediğim bir gereksiz kampanyanın reklamı çıktı. Bana "istemiyorum" ve " abone ol" diye iki seçenek sundu. Ben istemiyoruma bastığımı sanarken yalnışlıkla içeriğini bile bilmediğim bir pakete üye oldum. İnsanların anlık dikkat kaybından yararlanmaktalar.

Turkcell , benim 1 gb lık hepsi paketine üye olduğumu bilmesine rağmen bana 5 mb lık bir paket sunarak ve benim anlık bir dikkatsizliğimden yararlanarak beni zorla 5 tl'ye ihtiyacım olmayan bir kampanya ya üye yaptı. Üye olduktan sonra iptal etme imkanı sunmadılar! Artık mesajlarınızdan da böyle ekranda çıkan reklamlarınızdan da kurtulmak istiyorum. Lütfen yardımcı olun!

Cem 56 Okunma

Cevaplar

  • Cem 14 Haziran 2013

    beni turkcell den aradıklarında pop-up tarzı reklamları sizin isteğiniz doğrultusunda kaldırıyoruz diye bilgi verdiler. Aynı pop-up reklam yaklaşık 1 aylık zamanın ardından tekrar gelmeye başladı. İnsanları kandırmaya ve yalan söylemeye utanmıyor musunuz !

  • Turkcell Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön