Turkcell Habersiz Paket Tanımlıyor.

Ali Bülent Y. |

Geçen ay yurt dışı kullanım paketi aldım 15 tl. 30 dk, 30 sms, 30 mb şeklinde kullanımı vardı. 75 tl ile ücretlendi ama artı bir paket daha eklenmiş benim almadığım oda 75 tl ile ücretlenmiş. Bugünde benim 1 gb internet paketim olmasına rağmen günlük 10 mb internet paketi yüklenmiş. 0538858**** no'lu telefonuma bu paketleri almadığım halde bana siz almışsınız deniliyor. Ben neyi alıp almadığımı iyi biliyorum şizofren değilim. Konuyla ilgili Tüketici Haklarına başvuracağım, gerekirse üst mercilere kadar. İletişim numaram 053885****.

Etiketler :

Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Bülent Y.
  12 Haziran
  11:41

  Bir kere aradilar cevep veremedim diye tekrar aranmadim ben dönüş yaptım gün içinde aranacaksınız denildi ama herhangi bir gelişme yok

 • 09 Mayıs
  12:15

  Müşterimizi 09.05.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 06 Mayıs
  16:27

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.