28 Kasım 2015

Turkcell Habersiz Paket Tanımlanmış!

05/08/2015 tarihinde Bartın ilinin Merkezinde bulunan 'İzosel' TİM merkezinde çalışan a*** e*** adlı çalışan bana cihaz alırken haberim olmadan Turkcell müzik paketi tanımlayarak faturamın fazla gelmesine sebep oldu ayrıca kamera kayıtları kontrol edilirse bana faturamın 66TL'den yukarı çıkmayacağını söyledi.

Daha sonra faturam 117 ve 80 TL gelince ben bayiye ne oluyor demeye gittim ve benimle ilgilenmeyip bilmediğini aştığımı söyledi. Başka bayiye gittim bana hattına şu şu şu paket tanımlanmış denildi. Benim haberim olmadığından, tekrar işlemi yaptığım bayiye gittim A**E*** adlı çalışan ben öyle bir şey yapmadım deyip beni istediğin yere şikayet edebilirsin diyerek bana kötü ithamda bulundu.

Ertan 206 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Aralık 2015

    Müşterimiz ile 03.12.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir ilgili ekiplere iletilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön