18 Haziran 2015

Turkcell Habersiz Numara Taşıma!

5052**553 No.lu hattım bana bilgi verilmeksizin A***'dan Turkcell'e taşınmıştır. Tek bilgi taşıma sonlandıktan sonra 3 Haziran günü SMS aracılığıyla yapıldı. "Şu tarih şu saatte Turkcell sim kartınızı takın. " diye. Bunun üzerine önce iletişim merkeziyle görüştüm müşteri hizmetlerini arayın dediler. Müşteri hizmetlerini aradım mail atın dediler.

Müşteri hizmetleri mail adresine mail attım bilgi almak için. Kimlik bilgilerim ile imzalı dilekçemi ekte istediler. Onları da mailime ekleyip gönderdim. Tüm bu süreç 3 Haziran'da başladı ve hala sürüyor. Hattımın yeniden A**'ya taşınıp, habersiz hattımı taşıyan Turkcell bayiisi ile çalışanını öğrenmek istiyorum.

Halil 215 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Haziran 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön