12 Temmuz 2014

Turkcell Habersiz Müzik Video Paketine Üye Yapılmışım.

Haberim olmadan hiç ilgim olmayan ve ne olduğunu bile bilmediğim bir pakete üye edilmişim. faturayı görür görmez 532'den Turkcell'i aradım. Biz bilemeyiz dediler..Benim haberim yok, ben üye olmadım. Kayıt yaptırmadım böyle bir siteye..Şu an derhal iptal edin dedim. Ettiler güya ama bana yansıyan 150 TL civarında bedel varmış.Çok uzun yıllardır Turkcell kullanıyoruz. Birçok şirket hattım da Turkcell. Turkcell bunu nasıl yapar anlamıyorum.Şaşkınım. Mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Sedat 1.931 Okunma

Cevaplar

  • Sedat 18 Temmuz 2014

    Sorunum çözülmedi. Yalnızca bunun kendilerinin bilgisi haricinde olduğu bana anlatıldı.. Sonuç bundan ibaret.. Anında aradılar.. İlgilendiklerini belli ettiler..

  • Turkcell Temsilcisi18 Temmuz 2014

    Müşterimiz ile 14.07.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize katma değerli servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi12 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön