30 Ekim 2013

Turkcell Habersiz Maykito Üyeliği Yaptı!

Bu ay ki faturam 26 TL gelmesi gerekirken 90 TL geldi. Bu konu ile ilgili, Turkcell Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde, benim www.mykito.com diye adını ilk defa duyduğum bir siteye üye olduğumu ve bu siteye belirli aralıklarla bağlandığımı söylediler.

Böyle bir siteye bağlanmadığım gibi üye olmamın söz konusu olmadığını söyledim. Sözde üye olduğum siteyi, Turkcell Müşteri temsilcisinin verdiği numarayı arayarak üyelik iptalimi gerçekleştirdim.

Bu konudan dolayı faturama, 64 TL fazla tahakkuk eden kısmının tarafıma iadesini rica ettim Turkcell’den, fakat 28.10.2013 tarihinde gönderilen e-mail ile bunun mümkün olmadığını söylediler. Bu, en hafif tabiri ile haksızlıktır.

Erol 51 Okunma

Cevaplar

  • Erol 04 Kasım 2013

    Parayı iade etmediniz ama müşteri temsilcinizin yaklaşımı iyi.

  • Turkcell Temsilcisi04 Kasım 2013

    Müşterimiz ile 04.11.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 25.10.2013 tarihli faturalandırması hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi04 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön