05 Aralık 2015

Turkcell Habersiz Live TV Üyeliği Yaptılar..

Ben kalitesine güvenip, Turkcell faturalıya geçen ve devamlı sosyal medyaya giren, video izleyen biriyim. Geçen gün cebime mesaj geldi; Live TV üyeliğiniz olmuştur haftalık 14 TL, aylık ise 56 TL ücretlendirilmiştir diye, ama 14 TL hiç yok yere Turkcell'in bu siteyle ortak iş yapmasından dolayı bana kaçtı.

Şimdi Turkcell'e soruyorum; devamlı çıkan reklamları atlamak için ekranı tıklarken, tuzak bir reklamla bize 14 TL ödeten bu siteyi sen niye iptal etmiyorsun? Benim bildiğim bir yere üye olunur öyle ücret tahsil edilir ama şimdi Turkcell senin kaliten nerede, hattımı taşıyacağım haberin olsun.

Emrah 143 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell TV Temsilcisi08 Aralık 2015

    Müşterimizi 08.12.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Emrah 05 Aralık 2015

    Turkcell her zamanki standart müşteri cevabını veriyor, burada bu konudan dertli onca insan var, Turkcell sen benim adıma nasıl böyle bir satın alım gerçekleştirirsin vede bu dolandırıcılığa nasıl ortak olursun onun hesabını ver, bizi mağdur ettin Turkcell, senin bu 14 TL dan karın ne merak ediyorum cidden, bu sacmalığa sebep olan vede yolunu açan Turkcell yetkilileri ve çalışanları hakkım haram olsun sizlere, bu parayı yemek sizlere nasip olmasın

  • Turkcell TV Temsilcisi05 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön