07 Şubat 2014

Turkcell Habersiz İşlem Yapmış!

Turkcell Minik paket üyeliği ile aylık 200 dk 1 senelik taahhüt verdiğim içinde artı 300 dk toplam aylık 500 dk her yöne konuşma tarifesi yaptırmıştım. Aylık olarak 32 lira ödemekteydim. Ancak bu ay üyeliğim bitmiş ve bana bu konuda herhangi bir bilgi mesajı dahi atılmamıştır. Üyeliğim bana sorulmadan Minik paket 200 dk her yöne olarak devam ettirilmiş. Bu ay tam 144 lira fatura geldi. Böyle bir şey olamaz. Bu fatura ile 4000dk her yöne 4GB internet ve 1000SMS kullanılan tarife var. Ancak benim konuşma sürem 600 dk civarında. Tarife aşıldığında en yüksek tarife bedeli kadar bir fatura ile karşılaştım ve hiçbir bilgi verilmedi. Hemen tarifemi değiştireceğim.

Tercan 103 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 07.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Fatura Tutarı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön