05 Şubat 2015

Turkcell Habersiz İşlem Yapıyor!

Turkcell benim talebim, bilgim olmadığı halde sistemin otomatik işlem yaptığını belirtip adıma 1 aylık 40 TL tutarında internet paketi tahsis etmiş ve faturanın ödenmesini talep etmektedir. Bu hizmeti satın almadığım, talepte bulunmadığım ve haberim olmadığı içinde kullanmış değilim. Buna rağmen iptal yapılamadığı belirtilmiştir. Bahane olarak da bana SMS gönderildiği ve iptal etmediğim öne sürülmektedir.

Turkcell gibi büyük bir şirketin fatura iptali yapamadığı inandırıcı olmadığı gibi vatandaşın dalgınlığı ya da bilgisizliğinden yararlanarak kurumsal etikten yoksun davranmasını kınıyorum. Faturamın iptal edilmesini istiyorum.

Emine 102 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Şubat 2015

    Müşterimiz ile 12.02.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize paket yenilemeleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön