30 Ekim 2014

Turkcell Habersiz İşlem Yapıyor!

5079480*** no'yu Turkcell'e taşırken önerilen paket; 21 TL ye 500 dk'ydı. Bir yıl da taahhütte bulunmak gerekiyormuş. Önerilen paketi seçerek taahhütü imzaladım. Bir ay sonra 21 TL olan paket kabardı. Sebebi; gönderilen " kampanyaya katılmak istemiyorsanız şu numaraya mesaj gönderin" şeklindeki mesajı, okumadan silmiş olmam. Ek Paket yüklemişler!. İtiraz edince parasını iade ettiler.

Bir yıl boyunca, 25 TL civarında, " ben yaptım mini " tarifeyle gelen fatura, taahhütten sonra kabardı!. Ben hala 21 tl=500 dk sanıyordum. 500 dk'nın 250 dk'sını uyarmadan silmişler! Başlangıçta önerilen tarifenin sözleşme de açıkça belirtilmemesi, kandırmacadır, Şikayetçiyim. Devlet buna izin vermemeli.

Özen 168 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Kasım 2014

    Müşterimizin 14.10.2014 tarihinde ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 16.10.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Özen30 Ekim 2014

    bunlar klişe laflar.. 15 Gündür sitenizde yazıyorum. Bir çözüm üretmediniz. Kaçamak cevaplarla işi geçiştirmeye çalışıyorsunuz... Mail adresim var. Çözüm üretecekseniz üretin ve beni bilgilendirin. Bana FATURA açıklaması yapmayın.. NEDEN SÖZLEŞME İMZALANIRKEN SÖZLE SÖYLENENLER SÖZLEŞMEDE BELİRTİLMEMİŞ. Süre bitince NASIL bir uygulama yapılacağı da açıkça yazılmıyor sözleşmeye... Her şey ÜTMEK için düzenlenmiş....

  • Turkcell Temsilcisi30 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön