02 Eylül 2014

Turkcell Habersiz İşlem Yapıldı!

Herhangi bir uyarı mesajı gelmeden aboneliğim sonlandırılmış, konuşma hakkı internet paketim ve sms aboneliğim iptal edilmiştir. Yıllardır Turkcell abonesi olmama rağmen bu durum beni Turkcell'den soğutmuş ve en kısa zamanda V*****a geçiş yapacağım. Pahalı fiyatlara saçma sapan paketler yapılıyor. Birde uyarı mesajı dahi gelmiyor. Çok sorumsuzsun Turkcell çok.

Nermin 1.525 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Eylül 2014

    Müşterimizi 05.09.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön