19 Ocak 2015

Turkcell Habersiz İşlem!

Hattım durduk yere Genç Turkcell'den çıkarılmış tekrar 2222'ye mesaj atıyorum gelen cevap işleminiz değerlendirmeye alınamadı lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Acaba neden diye müşteri hizmetlerini arıyorum 2 numarayı da (532 532 0000) - (532 757 22 22) 1. numarada ki operatör den şaka gibi bir cevap girdiğiniz cevap Turkcell numarası değildir acaba bilmeden beni Turkcell'den başka bir operatöre mi geçirdiniz? Sorunum şu ki telefon uygulamasında hesabımda ne kadar dakika SMS internet kaldı görmek istedim ve hiçbir şekilde müşteri hizmetleri ile görüşemedim sorunun ne olduğunu öğrenmek istiyorum? Eğer bir sorun çıkarsa paket değişimi veya yenilemesi bunu da kabul etmiyorum bilginize.

Ramazan 1.775 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Ocak 2015

    Müşterimiz ile 20.01.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kulüp üyeliği hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön