13 Ağustos 2015

Turkcell Habersiz İçerik Sağlayıcısı Aboneliği.

Hiç haberim ve bilgim olmadan bir şekilde beni oyuna getirip Gameover diye bir yere üye yapmışlar. 2 aylık faturamda da Turkcell benden ekstra ücret talep etmiş. Siz koca Turkcell olarak nasıl böyle bir yanıltıcılığa aracılık edersiniz de kendi müşterilerinizi mağdur edersiniz? Siz nasıl bizim Turkcell ile yaptığımız sözleşmeye riyayet etmeyip bize ekstra fatura düzenlersiniz?

Fatih 256 Okunma

Cevaplar

  • Fatih 15 Ağustos 2015

    Saolsun Turkcell gameoverin benden kestiği parayı müşteri memnuniyeti adi altında bana iade etti. Umarım şu kontra a. ş. İsimli dolandırıcı firmaya da bir çare bulurlar.

  • Turkcell Temsilcisi14 Ağustos 2015

    Müşterimiz ile 14.08.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Gameover Oyun Servisi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön