Turkcell Habersiz Hizmet Almışım Fazla Ücret Aldılar!

Hidayet K. |

Kardeşimin Turkcell hattına 15 TL yüklemek için Turkcell müşteri hizmetlerini aradım beni 8035 TL yükleme servisine yönlendirdiler, oradan kredi kartı bilgilerimi verip 15 TL yükledim. Sonra kredi kartımı kontrol ettiğimde 59 lira 3 taksit halinde Vip hizmet bedeli kesildiğini gördüm. Turkcel müşteri hizmetlerini aradım tekrar, bana dedikleri vip hizmet paketi almışsınız bir şey yapamayız dediler. Ben böyle bir hizmet bedeli almadım dedim almışsınız dediler. Vip hizmet bedelinin ne olduğu zaten meçhul böyle bir tongaya nasıl düştüm. Bu bedeli sizin aracılığınızla iade ederlerse iyi olur, yoksa tüketici hakem heyetine başvuracağım mecburen.

Etiketler :

Habersiz İşlemler Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Hidayet K.
    16 Aralık
    10:13

    Para iadesini 14 günde yapabileceklerini söylüyor dolandırıcı Turkcell, kredi kartında 14 saniyede tahsil etmişlerdi halbuki parayı. Oyalama taktiği olabilir, her şey beklenir bunlardan, ben yine tüketici hakem heyetine dilekçemi vereyim, ne olur ne olmaz

  • 14 Aralık
    16:28

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 10.12.2015 tarihinde bilgi verilmiştir.

    Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

    Saygılarımızla,

    Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Hidayet K.
    13 Aralık
    00:24

    Bu arada müşteri hizmetleri beni aradı yüzsüz yüzsüz kayıtları dinletmeyi teklif ediyor bana, bakın ne güzel yolmuşuz der gibi, Türkiye'nin en zengin ve en itibarsız şirketi, niye zengin olduğu ortada galiba, Turkcell vınn hattım var onu iptal edeyim bari. Hatırlıyorumda Turkcell piyasada tek Turkcell varken 15 sene önce falan 1 kontöre 7 saniye konuşma yapabiliyodun,100 kontörü o zamanın parasıyla 30 liradan satıyorlardı, bir hattı zamanın 70 TL'ye satıyolardı, arpaları azaldı dolandırıcılığa başladılar galiba

  • Hidayet K.
    13 Aralık
    00:19

    Benim gözümde insanları savcı-polis gibi arayıp onları dolandıranlarla Turkcell arasında hiçbir fark yoktur. İnsanların dalgınlıklarından faydalanarak haksız kazanç sağlamak en hafif tabiriyle ahlaksızlıktır, ve bariz dolandırıcılıktır. 08/12/2015 saat 19.00 ile 22.00 saatleri arasında hidayet küçükkaya nın kredi kartından nasıl ahlaksızca 59 lira çekildiğini bir de siz dinleyin kayıtları. Müşteri temsilcisi blobloblolop diye ağzında 1 saniye bişeyler geveledi, onaylıyor musunuz dedi bnde 15 TL yükledim herhalde onu soruyor zannettim. Meğer bu 1 saniyelik blobloblolop ne demekmiş yahuu. Vıpp hizmeti de neymiş onu açıklamak bile 50 saniye sürer,1 saniyede ne sattın böyle bana, allah'tan korkmaz.

  • 11 Aralık
    14:01

    Değerli Müşterimiz,

    Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

    İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

    Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

    Saygılarımızla,

    Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.