02 Eylül 2013

Turkcell Habersiz Hattımı Kapatmış!

En son nisan ayında hazır kartlı olan hattımda 93,17 TL vardı. 01.09.2013 tarihinde (bugün) fazla kullanmadığım hattımı kontrol etmek istedim. Ama Turkcell hattımı kapamıştı. 532'li telefonlarını arayıp uzun bir uğraştan sonra müşteri temsilcisine bağlanabildim. Bana söylenen hattımın kapandığı ve 9 TL verginin mevcut TL'den düşüldüğü, istersem ücretli olmak üzere hattımı açtırabileceğim yönündeydi.

Hem hattım kapanmış, hem vergi düşürmüş hem de içeride 93 TL param olmasına rağmen yeni hat alıyormuşum gibi ücret isteniyor. Turkcell Müşteri Hizmetleri bu durumla ilgilense çok iyi olur çünkü bu durumda hattımı iptal etmek istiyorum. İptal etme safhasında ne olur bilmiyorum.

Beyza 47 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 05.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Geri Verme hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön