28 Temmuz 2015

Turkcell Habersiz Goller Cepte Üyeliği ve Ekstra Gelen Fatura!

Kampanyalı faturama ilave her ay goller cepte diye bir şeye üye olmuşum ve 26 TL ekstra fatura geliyor. Müşteri temsilcisiyle yapılan görüşme ücretli diye bu işlemin iptali için 30 dk konuşuluyor ve tabi ki iptal yapamadılar. Mesaj gönder dediler ve mesaja cevap gelmez ise tekrar müşteri temsilcisini ara dediler. Çok komiksin... Yakışmadı!

Hakan 320 Okunma

Cevaplar

  • Hakan30 Temmuz 2015

    Tüm Turkcell Kullanıcıları, Turkcell faturalarınızı kontrol ediniz. Üye olmadığımız bir abonelikten ekstra Ücret gelebilir. En önemlisi de bu aboneliği iptal etmem için size kork takla attırıyorlar! ! Bılgılerınıze

  • Turkcell Temsilcisi30 Temmuz 2015

    Müşterimiz ile 30.07.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize servis üyelikleri hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön