08 Kasım 2013

Turkcell Habersiz Fatura Çıkardı!

10 yılı aşkın süredir numaramı kullanıyorum faturasız olarak ancak bir ara faturalı hatta geçtim ve 1 yıl gibi süre kullanıp tekrar faturasız hatta geçiş yaptım. Ancak aradan baya zaman geçtikten sonra avukat mesajı aldım yasal takip başlatılacaktır diye. Fatura geldiğinden haberim olmadan ve bunca zaman bildirim yapmadan nasıl yasal takip başlatıyorsunuz. Kampanyaya katılım yapacağım zaman tatlı dilli müşteri temsilcileri müşteri memnuniyetinden bahsediyor. Bu konuyla ilgili aradığımda herhangi bir tatlı dil ve yardım görmedim. 5 tane Turkcell hattı kullanıyoruz ilk işim numaramı taşımak.

Tanju 33 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Kasım 2013

    Müşterimiz ile 14.11.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, ürün ve servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi12 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön