21 Ekim 2016

Turkcell Habersiz Alınan Ücretler..

Turkcell aylardır benden müzikte bugün ve magazin servisleri için ücret alıyormuş. Faturamı incelemediğim ve gelen mesajları reklam olarak görüp ilgilenmediğim için durumdan haberim geç oldu. Geçen gün gelen mesaj dikkatimi çekti ve 532 hattı arayıp durumu sordum. Benim her iki servise de üye olduğumu söylediler. Ben hiçbir şekilde üye olmadığımı ve nereden nasıl olunmuş bilgi verilmesini talep ettiğimde böyle bir ekranları olmadığını bir şekilde talepte bulunduğumu söylediler. Hem haksız ve habersiz para kesiyorlar hem de nasıl nereden talepte bulunduğum bilgisini veremiyorlar. Turkcell'e hiç yakışmayan bir durum. Ve bu tür şeyler duyulduğu takdirde Turkcell'in güvenilirliği ve itibarı zedelenir. Bu bir tur... Ne demek istediğimi anladınız. Benden haksız yere aylardır alınan bu bedellerin iadesini talep ediyorum. Bu işin peşini bırakmayacağım. Uğraşacağım.

Nilay 165 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 20.10.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön