24 Ocak 2014

Turkcell Habersiz Abonelik Yapıyor.

Turkcell faturama yansıyan bazı ücretler dolayısıyla, Turkcell müşteri hizmetlerini aradım. Waps25 ve HotGirls paketlerine abone olduğumu öğrendim. Ancak; ben herhangi bir yolla (mesaj, internet) abone olmadım. Turkcell beni bu paketlere onayım alınmadan abone yapmış. Bu paketlerin alınmış olduğu ücretlerinin tarafıma iade edilmesini istiyorum.

Yunus 50 Okunma

Cevaplar

  • Yunus29 Ocak 2014

    Tarafıma geri dönüş sağlanmadığını beyan eder. Tekrar aranmamı arz ederim.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 27.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Katma Değerli Servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön